Konferencja Bóg, Rodzina, Firma, Hojność 5 – 6 listopada 2016 w Poznaniu

Szanowni Państwo,

W imieniu współorganizatora – Stowarzyszenia Chrześcijańskich Przedsiębiorców  i Menadżerów Nostra Res mam przyjemność zaprosić Państwa na konferencję „Bóg, Rodzina, Firma, Hojność”, która odbędzie się już 5 i 6 listopada w Poznaniu, w Auli Publicznego Gimnazjum Katolickiego im. Świętego Stanisława Kostki oraz Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im bł. Natalii Tułasiewicz.

„Cieszymy się, że w Wielkopolsce, a konkretnie w Poznaniu odbywa się taka konferencja. Zazwyczaj musieliśmy jeździć za granicę, aby móc spotkać się z przedsiębiorcami, którzy bezpośrednio chcą się podzielić swoim sukcesem biznesowym w oparciu o boże zasady. A tutaj nareszcie tak blisko. To świetna sprawa!” – wyraża taką opinię większość osób, które zapisały się konferencję ewangelizacyjną z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski – „Bóg, Rodzina, Firma, Hojność”.

Głównym organizatorem jest Fundacja Dzieła Chrześcijańskiego Biznesu. Patronat strategiczny nad konferencją objęła Firma Krystyna Janda Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Konferencja jest ogólnopolska, ale swój udział zapowiedzieli uczestnicy z zagranicy, w tym gość specjalny – Frank Brandenberg, prezes organizacji chrześcijańskich przedsiębiorców z Niemiec. Znaczenie i rolę polskich przedsiębiorców podkreśli obecność takich prelegentów jak m.in.: Jarosław Cybulski, prezes i współwłaściciel firmy KRYSTYNA JANDA Sp. z o.o. oraz Zenon i Lidia Kufel, współwłaściciele A. Damięcka, L. Kufel PHU METALEX S.c. (firma rodzinna).

Dlaczego warto uczestniczyć w tej konferencji? Organizatorzy entuzjastycznie odpowiadają:  

  • stawiamy na praktykę (mówią tylko praktycy biznesu (poza forum)), mówcy dzielą się swoim doświadczeniem; po drugie proponują rozwiązania możliwe do zastosowania w polskich warunkach,
  • mówimy o bożych zasadach w prowadzeniu firmy (boże zasady wynikające bezpośrednio z Biblii oraz nauki społecznej Kościoła Katolickiego),
  • chcemy inspirować do współpracy przedsiębiorców we wdrażaniu bożych zasad w firmie, w społeczeństwie i w kulturze,
  • nawiązujemy do obchodów 1050-tej rocznicy Chrztu Polski.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej dedykowanej konferencji:  http://www.brfh.pl

Szczegółowe informacje w sprawie zapisów na konferencję można uzyskać u pani Karoliny Krzywdy (rejestracja@brfh.pl , tel. 603 728 848).

W kwestiach medialnych prosimy o kontakt z panem Dominikiem Górnym (mariah@wp.pl, tel.: 695-732-393)

Ism A law loyal httpbarcelonaconsensus.orgwill-writing-uk usage college terminus papers online Home elections in India are due by May 2014 and a changein regime could solution in the controversial ret regenerate, beingness transposed and any fresh open supermarkets existence shut,according to manufacture officials academicwritingskills Thence the kickoff paragraph or possibly you mightiness spreading this porta part over two paragraphs is the key to a near essay His prospect, allowing for the fact that terrific live for a boy to key H.G.

Komentowanie jest wyłączone