II Pielgrzymka Przedsiębiorców do Jasnogórskiego Sanktuarium

 

„Pod Twoją obronę! Zawierzam Tobie moja firmę” to hasło przewodnie „Pielgrzymki Przedsiębiorców” na którą już po raz drugi pragniemy zaprosić przedsiębiorców z całej Polski 4 października 2020 r. na Jasną Górę.

Zaproszenie kierujemy do wszystkich, którzy prowadzą swoje firmy, bez względu na ich wielkość czy branżę. Zapraszamy także freelancerów i przedstawicieli wolnych zawodów. W Polsce jest ok. 1,3 mln osób samozatrudnionych – to też są przedsiębiorcy.

Każdemu z nas towarzyszy niepewność jutra i borykamy się z podobnymi problemami. Dodatkowo nasze społeczeństwo mierzy się z nową sytuacją i skutkami zamrożenia gospodarki. Osoby przedsiębiorcze, pracodawcy, ludzie z inicjatywą, odpowiadają nie tylko za własne rodziny, ale często też za pracowników i ich rodziny. Mimo trudnych czasów, w których przyszło im prowadzić swoją działalność, chcą mieć nadzieję i być silni. Wychodząc naprzeciw tym pragnieniom 4 października 2020 r. mogą zawierzyć swoje firmy Bogu przez Niepokalane Serce Maryi.

W trakcie Pielgrzymki wysłuchamy wystąpień gości specjalnych: ks. Wojciecha Węgrzyniaka oraz Jacka Krzemińskiego. Wspólnie umocnimy się w modlitwie, jak również w integracji środowiska katolickich przedsiębiorców.
Przedsiębiorcy, bądźmy razem! Jasna Góra to miejsce, gdzie od wieków dzieją się cuda! Zanieśmy tam Bogu wszystkie nasze radości, sukcesy i problemy.

List Arcybiskupa Józefa Kupnego

Goście specjalni:

Ks. Wojciech Węgrzyniak adiunkt w katedrze Egzegezy i Teologii Starego Testamentu na UPJPII w Krakowie, duszpasterz i rekolekcjonista. Autor m.in. audiobooka “Bogaty katolik. Dlaczego Bóg chce, abyś pomnażał pieniądze”?

Jacek Krzemiński – Dziennikarz ekonomiczny z ponad 20-letnim doświadczeniem. W 2019 r. zwyciężył w kategorii “dziennikarstwo ekonomiczne” w konkursie dziennikarskim Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, jednym z dwóch najważniejszych konkursów dziennikarskich w Polsce. Pracował m.in. w Rzeczpospolitej, Polskiej Agencji Prasowej i polskiej edycji magazynu Forbes. Współpracownik Fundacji Pomyśl o Przyszłości.

Więcej szczegółów, rejestracja i program na -> pielgrzymkaprzedsiebiorcow.pl 

Poranek Siodma9 – Rozmowa nt. pielgrzymki z Romanem Trzaskalikiem

 

II Pielgrzymka Przedsiębiorców – ONLINE 4 X 2020 r. od 10.00 do 15.00 na profilu facebook Duszpasterstwa TALENT oraz na kanale YouTube, link do transmisji zostanie udostępniony na pielgrzymkaprzedsiebiorcow.pl .

 

Zapraszamy!

 

 

Komentowanie jest wyłączone