Spotkania z Chrisem Lowneyem w Polsce!

„Wiara w biznesie” to tytuł największej w Polsce chrześcijańskiej konferencji dla przedsiębiorców. Będzie to niepowtarzalna okazja do wysłuchania Chrisa Lowneya, światowej sławy eksperta, który wprowadził jezuickie systemy zarządzania w banku J. P. Morgan. To jednocześnie spotkanie 4000 menadżerów, dla których prowadzenie biznesu oznacza postępowanie w duchu Ewangelii i poszanowania zasad etyki.

Celem konferencji, która odbędzie się 12 maja 2014 r. w płockiej Orlen Arenie, jest zjednoczenie środowisk chrześcijańskich oraz pokazanie jak osiągnąć sukces, pozostając wiernym wartościom, których nauczał Jezus Chrystus. Swoje świadectwo m.in. ze współpracy z bankiem J. P. Morgan złoży Chris Lowney, ekspert w dziedzinie przywództwa, autor bestsellerów i laureat pięciu doktoratów honoris causa.

Oprócz Chrisa Lowneya na konferencji wystąpią: Tomasz Sztreker – prezes Polskiej Akademii Biznesu, trener, coach; Piotr Michalak – właściciel firm Strategie Rozwoju oraz Netesc; Maciej Gnyszka – właściciel firmy Gnyszka Fundraising Advisors, zajmującej się pozyskiwaniem funduszy dla organizacji pozarządowych.

W części panelowej wystąpią: Wojciech Żmudziński SJ – jezuita, dyrektor Arrupe, znany z deon.pl, ks. dr Przemysław Król – duszpasterz przedsiębiorców i pracodawców Talent, ks. prof. Ireneusz Mroczkowski – etyk, moralista, rektor Seminarium Duchownego w Płocku w latach 1999 – 2005.

Wydarzenie w Płocku zapoczątkuje cykl kilkudniowych spotkań Chrisa Lowneya z przedsiębiorcami, który będzie przebywał w Polsce w dniach 12-17 maja. W kolejnych dniach pojawi się także w Krakowie i Warszawie.

Organizatorami konferencji są Polska Akademia Biznesu oraz Centrum Kultury Chrześcijańskiej „Agape”. Więcej informacji i formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie www.wiarawbiznesie.pl .

Komentowanie jest wyłączone